Ukončení služby EMUJ – sdílení elektromobilů
Vážení zákazníci dovolujeme si Vás informovat, že společnost EMUJ ukončuje svou činnost poskytování služby carsharingu.
Všechna naše vozidla lze využívat do konce 1. pracovního týdne v listopadu tzn. 3. 11. 2017. Velice se omlouváme za způsobené komplikace a předem děkujeme za pochopení.
Pro více informací kontaktujte zákaznickou linku na tel. čísle +420 770 101 135.

česky english

O EMUJ

EMUJ je carsharingová společnost, která půjčuje moderní a ekologicky čisté elektromobily. Nejsme ovšem jen obyčejná autopůjčovna. S námi budete jezdit pouze na elektřinu, žádné přídavné spalovací motory v našich autech nenajdete.

Naše auta jsou svižná, levná na půjčení, jsou trendem moderních technologií a zároveň nezatěžují životní prostředí. Jezdit s nimi můžete po Brně, ale i mimo něj a dokonce i v zahraničí. Využívat EMUJ se vyplatí všem, kdo najezdí za rok méně než 10 000 km. To se týká více než poloviny všech řidičů.

Elektromobily jsou budoucností v cestování

Projekt EMUJ vznikl pod hlavičkou skupiny ELDACO, která se angažuje v ochraně životního prostředí. Již více než 15 let projektuje stavby využívající obnovitelné zdroje a provozuje několik větrných a slunečních elektráren.

Díky tomu můžeme elektrickou energii pro pohon aut EMUJ odebírat z jednoho zdroje. Společně s obyvateli obce Rozstání vlastníme větrnou elektrárnu, která dokáže vyrobit ročně okolo 5 GWh elektrické energie. Toto množství stačí na ujetí více než 30 milionů kilometrů.

Naším cílem je rozmístit elektromobily do ulic Prahy a Brna tak, aby Vám bylo vždy nějaké nadosah.